Soul Food Catering

Meist

laud

Kes me oleme?

Soul Food Catering

Soul Food Catering on hingega loodud ettevõte, mis sai alguse meie enda tutvusringkonna, klientide ja perekonna julgustusest. Parajalt suur kogemuste pagas ning enesekindel visioon on võimaldanud luua ühise tegemise, mis hindab armastusega tehtut ja püsivat kliendisuhet.

Soul Food pole lihtsalt toitlustust pakkuv ettevõte, vaid midagi rohkemat, palju rohkemat. Me rõhume asjaolule, et klient saaks täieliku korralduse kogu sündmusele ühest kohast.

Pole lahendamatuid olukordi, on olukorrad, mis vajavad lahendamist.

Hingega tehtud asjad on need, mis jäävad meelde!

Meie suurim väärtus

PROFESSIONAALNE & ABIVALMIS MEESKOND

PROFESSIONAALNE & ABIVALMIS MEESKOND
soulfoodcatering_Kunnar_Zirk_projektijuht

Kunnar Zirk

Müügijuht

Kunnar omab üle 20 aasta kogemust erinevatel positsioonidel toitlustusettevõtetes. Ta on eest vedanud suurel hulgal väga mastaapseid sündmusi kui ka eriteemalisi väiksemaid üritusi. Kui te otsite loomulikku talenti sündmuste korraldamises, kelle käes muutuvad kõige segasemad plaanid selge visiooniga programmiks, siis selleks inimeseks on Kunnar!

soulfoodcatering_Marko_Vislapuu_toitlustusjuht

Marko Kokmann

Toitlustusjuht

Marko on aktiivselt tegelenud toitlustusteenuste valdkonnas üle 12 aasta. Ta on aidanud käivitada ja arendada erinevaid toitlustusettevõtteid Lõuna-Eestis. Tema loominguline käekiri ja uudne maitsemeel on nagu turgutav pühapäevahommikune kohviaroom või roosakate õitega kaunistatud kevadine kirsipuu.